illuf
חייגו להזמנות050-8223091

מלאו פרטים בטופס
ואחזור אליכם בהקדם:

captcha

פשוט וקל – טיפים ורעיונות לימי הולדת פשוטים

 

ארגון יום הולדת הפך לפרויקט לא פשוט, במסגרתו מנסים לפגוש את ציפיות הילד, להתעלות מעליהן ולהרים אירוע מקורי. הלחץ מהסביבה מוביל לעתים גם ללחץ כלכלי שכרוך בארגון האירוע, שמתחיל לעתים כבר משלב הגן. על מנת לפשט את ארגון האירוע המשמח, ואף לחסוך בעלויות, ריכזנו לפניכם מספר טיפים שבזכותם היום הולדת תהיה מוצלחת ללא מאמצים עילאיים וללא תקציב מנופח.

לפני הכל – הזמנות

לפני שיורדים לפרטים הקשורים לאירוע עצמו, חשוב לבצע את תהליך ההזמנה כראוי ומספיק זמן מראש תוך התייחסות לילדים ולהוריהם. כל מוסד חינוכי בו ילדיכם נמצא יכול לספק דף קשר עם שמות כל הילדים ומספרי הטלפון של הוריהם. תשתמשו בפלטפורמה הזו בכדי להימנע מסיבוכים וחלקו הזמנות לילדים כבר שבועיים לפני יום ההולדת. חשוב ליצור קשר עם ההורים עצמם, גם כשבועיים שלוש לפני המאורע, כאשר לרוב דף הקשר יכלול גם כתובות מייל. יומיים לפני היום הולדת בצעו סבב טלפונים או מיילים לוודא שכולם מגיעים.

קישוטים – אפשר גם לבד

לעיתים אנו יכולים ללכת לאיבוד ולהחליט שעל מנת לקשט, חייב להוציא כסף ולרכוש את מיטב הסרטים הצבעוניים, המדבקות והכלים החד פעמיים היפים ביותר. נסו לחשוב מחוץ לקופסא ולמצוא פיתרון יצירתי וחסכוני, כמו הכנת הקישוטים בעצמיכם. מלבד הוצאה כספית מזערית של חומרי גלם, תוכלו גם לבלות זמן איכות עם ילדיכם בהכנת הקישוטים. ישנם אתרי אינטרנט רבים המציעים מגוון רעיונות לקישוטים על פי נושאי יום ההולדת – למשל, אם מדובר ביום הולדת שסובב סביב חיות, תוכלו למצוא טיפים לקישוט הבית, החל מגזירת עקבות מבריסטול ותלייתם, וכלה בהדפסת תמונות של כלבים וחתולים. בלונים אינם מהווים גזירה כלכלית של ממש ותלייתם ברחבי הבית הכרחית לחגיגת יום ההולדת. לא חייב לקנות רק בלוני הליום, ניתן גם לקנות בלונים רגילים בשלל צבעים, לקשור אותם אחד לשני באמצעות חוטי תפירה ולתלות אותם איפה שתרצו.

מקוריות – לא קשה להשגה

כל ילד רוצה שהיום הולדת שלו תהיה הכי כייפית והכי מוצלחת. אין זה אומר שצריך להשתגע עם שלוש הפעלות, עשרה סוגים של כיבוד ושקיות הפתעה יוקרתיות, ניתן להשיג אירוע מקורי וייחודי באמצעות הכנה מראש ושתי ידיים.
ראשית, נסו לתכנן יום הולדת שתסבוב סביב נושא מסויים שמעניין את הילד, בין אם מדובר בקסמים, נסיכות או חיות, שימת דגש על נושא המעניין את הילד תוכל לבוא לידי ביטוי בקישוטים ובסוג ההפעלה וכך יהיה לכם יותר קל לתכנן את האירוע וגם לרצות ולשמח את הילד.
שנית, את עוגת יום ההולדת לא חייב לקנות. נכון שהיום בתי עסק רבים מציעים עוגות מטריפות ויצירתיות, אך גם אתם, עם קצת ניסוי וטעייה ומעבר על מספר סרטוני יוטיוב, תוכלו ליצור עוגה מקורית ובלתי נשכחת. מספיקה עוגת שוקולד איכותית וטובה שאתם יודעים להכין ושימוש בציפוי ובצק סוכר, ממנו תוכלו להפיק קישוטים מרהיבים לעוגה, בשלל צבעים.
על מנת להעניק לאירוע ערך מוסף תוכלו להכין מצגת על ילד היום הולדת, מחווה מקורית שיכולה גם להיות מצחיקה ומשעשעת, ואינה קשה להכנה. ניתן לצלם קרובי משפחה וחברים מאחלים איחולים כאשר הם מחופשים, או מופיעים לצלילי שיר מצחיק. בנוסף, תוכלו ליצור חידון על בעל/ת השמחה ולשתף את כל הילדים.
ארגון יום הולדת יכול להיות "תיק" ויכול גם להיות הזדמנות מצוינת לגלות יצירתיות ולבלות עם המשפחה בהכנות. נסו להתארגן מספיק זמן מראש כך שתוכלו באמת לחסוך וגם להנות מהתהליך. שיהיה מזל טוב!