illuf
חייגו להזמנות050-8223091

מלאו פרטים בטופס
ואחזור אליכם בהקדם:

captcha

איך עושים יום הולדת מפרץ ההרפתקאות

מי לא מכיר את סדרת הילדים האהובה "מפרץ ההרפתקאות"? ריידר המתוק והאמיץ בן ה-10 ושלל הגורים שלכל אחד מהם כוחות העל הייחודיים לו, חוברים יחד למשימות חילוץ מאתגרות. אם גם הילד או הילדה שלכם אוהבים את סדרת האנימציה המצוינת הזו, תוכלו לשמח אותם עם מסיבת יום הולדת בנושא "מפרץ ההרפתקאות". פרגנו להם מסיבת יום הולדת חלומית, עם קישוטים ברוח הסדרה, משימות ייחודיות, משחקי חברה והכי מדליק – כלבים אמתיים ומאולפים, שילהיבו ויצחיקו את כולם בתעלוליהם! במדריך שלפניכם אסביר  כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לארגן יום הולדת מקורי בנושא "מפרץ ההרפתקאות".

 IMG-20170202-WA0009

הכנת הקישוטים

בראש ובראשונה, חשוב לדאוג לתפאורת המסיבה, שיוצרת את הרושם ותורמת לאווירה החגיגית. הנושא של המסיבה יכול להיות מומחש כבר בשלב ההזמנות. כדי ליצור הזמנות בצורת עצמות של כלבים, כל שצריך הוא לשרטט בעצמכם או להדפיס מהרשת צורת עצם, ולכתוב עליה את פרטי המסיבה. לאחר מכן, יש להדפיס, לגזור סביב קווי המתאר ו…כמובן לחלק לכל חבריהם של ילדיכם. אפשר בהחלט לשתף את חתן או כלת השמחה ביצירת ההזמנות – מה שייתן להם אפשרות להתרגש לשמוח וליצור עוד לפני האירוע עצמו.  רצוי לרכוש מראש מפה לשולחן, כלים חד פעמיים להגשת הכיבוד וכוסות ממותגות של מפרץ ההרפתקאות, אותן ניתן להשיג בקלות ברשת או בחנויות למוצרי נייר. כדי להעשיר את מרכז השולחן, תוכלו לפזר עליו צעצועים ודמויות קטנות של גיבורי הסדרה, ולהוריד מהאינטרנט איורים תואמים, אותם ניתן לגזור לעיגולים ולהצמיד למניפות נייר צבעוניות. להשלמת המראה, תוכלו לצייר באמצעות גיר טביעות רגלי כלבלבים לאורך השביל המוביל לכניסה למסיבה.

 

כיבוד מתאים

כידוע, אין חגיגה בלי עוגה, ובמקרה זה היא בהחלט יכולה להיות כזו העוסקת בנושא האהוב. נשמע מסובך? בכלל לא! כל שעליכם לעשות הוא לרכוש תמונה אכילה, הממותגת עם איורי ודמויות מסדרת "מפרץ ההרפתקאות", ולהניח אותה על גבי העוגה במתכון המוכר והאהוב עליכם. התוצאה תהיה מרהיבה, ותשמח, ללא ספק, את ילדיכם. למשקיעים, מומלץ להוסיף גם עוגות קאפקייקס כושיות אישיות, עם עיטורים בצורת טביעות רגלי כלבלבים משמנת או בצק סוכר לבן. יאמי.  מי שרוצה לקחת את הכיבוד בנושא צעד אחד קדימה, יכול אפילו להגיש את הכיבוד בקערות מזון ושתייה של כלבלבים (נקיות כמובן…). לסיום, הניחו את שארית הכיבוד בכלי ההגשה הממותגים שרכשתם מראש, וסדרו את כוסות "מפרץ ההרפתקאות" לצד השתייה הקלה.

 

שילוב משחקים והפעלות

משחקי החברה וההפעלות השונות בונים יחד את התוכן שיעסיק את ילדיכם וחבריהם במהלך המסיבה, ואף הם יכולים להיות כולם בהלימה לקונספט העיקרי שבחרתם. לפניכם מספר רעיונות משמחים להפעלות ברוח סדרת הטלוויזיה האהובה.

דפי צביעה בנושא

לצורך הפעלה זו יש להכין שולחן או מחצלת הנוחים לצביעה, מגוון צבעים וטושים בכמות שתספיק לכל המוזמנים, ושלל מדבקות ממותגות לקישוט. את דפי הצביעה ניתן לרכוש בחנויות לכלי כתיבה וצעצועים, או כמובן להדפיס בקלות מהרשת. בכל מקרה, יש להכין מלאי מספק של דפי צביעה, שיחולקו לכל באי המסיבה אשר יחפצו להתנסות בפעילות היצירתית. האורחים יימשכו אל שולחן היצירה כבחבלי קסם… תנו להם לקשט את דפי הצביעה כאוות נפשם.

מי נתפס במלונה

להכנת המשחק הבא יש ליצור מארגז קרטון גדול צורת מלונה בעלת שני פתחים, הממוקמים זה מול זה. עם תחילת המשחק יש להשמיע מוזיקת רקע, רצוי מסדרת "משחק ההרפתקאות", כמובן, ולהנחות את הילדים  לצאת ולהיכנס למלונה, בזה אחר זה, כל זמן שהם שומעים את השירים מתנגנים ברקע. תנועת הילדים צריכה להיות מהירה, מאחר וילד או ילדה שייתפסו שוהים בתוך המלונה כשהמוסיקה נפסקה – ייפסלו וייצאו מהמשחק! הילד או הילדה שיישארו אחרונים מבלי שנפסלו – הם המנצחים.

מחבואים כלבלבים

להכנת המשחק הבא יש לפזר ברחבי הבית ו/או החצר איורי דמויות מהסדרה או צעצועים ממותגים של הכלבלבים הגיבורים. עם תחילת המשחק, יש לחלק  את הילדים לקבוצות ולשלוח אותם לחפש את הכלבלבים המתחבאים. במידה ומדובר במספר מוזמנים מצומצם, ניתן לשלוח אותם כיחידים למבצע החיפוש. הקבוצה שתמצא את מירב הכלבלבים או הילד/ה שמצאו את מספר הדמויות הרב ביותר – הם המנצחים.

תג לכל כלכלב

כדי להכין את המשחק הבא יש לצייר על בריסטול גדול את דמותו של אחד הכלבלבים, בלי התג שלו. לאחר מכן, יש להדפיס ציור של התג החסר כמספר הילדים המוזמנים. רצוי לוודא שגודלם של התגים תואם את הדמות שעל הבריסטול, אותו יש להצמיד לקיר. עם תחילת המשחק, יש לחלק לכל אחד מהילדים תג, ולהעמיד אותם בטור. כל ילד וילדה בתורם, ינסו לנעוץ את התג שבידיהם במקום הנכון על גבי הדמות המצוירת, כשעיניהם מכוסות. הילד שיצליח להגיע קרוב מכולם – יקבל פרס.

טביעות רגלי כלבלבים מוזיקליות

להכנת משחק זה, גזרו מבריסטול כעשרה צורות של טביעות רגלי כלבלבים, בגודל שיספיק כדי שילד או ילדה יוכלו לעמוד עליהם. פזרו את טביעות רגלי הכלבלבים על הרצפה, כדי לשחק בגרסה הכלבית של משחק הכיסאות (במקום לתפוס כיסא, על כל אחד מהילדים לעמוד על טביעת רגל). יש להשמיע ברקע מוזיקה הסדרה 'מפרץ ההרפתקאות', כאשר בכל פעם שהשירים נפסקים, על כל ילד או ילדה לתפוס לעצמם טביעת רגל ולעמוד על גביה. ילד שלא הספיק להיעמד על אחת מטביעות הרגל – נפסל, ובמקביל מורידים את אחד הבריסטולים. המנצח הוא הילד שנותר עומד על טביעת הרגל האחרונה.

חידון נושא פרסים בנושא מפרץ ההרפתקאות

לצורך עריכת הפעלה זו, הכינו מראש מלאי מספק של שאלות טריוויה בנושאים שונים הלקוחים מהסדרה. ערכו בקרב המוזמנים חידון פומבי נושא פרסים. ניתן לערוך את החידון ביחידים או לחלק את הילדים לקבוצות. הקבוצה או הילד שענו נכון על מספר השאלות הרב ביותר הם המנצחים, שיזכו בפרס.

תחרות אכילה כלבלבית

במשחק הבא יש להניח לפני הילדים קעריות עם כיבוד כדוגמת פופקורן, ביסלי או בייגלה, ולערוך תחרות אכילה ללא עזרת ידיים, ממש כמו כלבלבים! הילד או הילדה הראשונים שיסיימו  את תכולת הקערית המונחת לפניהם – ינצחו במשחק. אל תחששו לתת להם להשתולל ולהשתעשע, מה שירים את האווירה במסיבה.

להאכיל את הכלבלב

למשחק זה יש להכין פוסטר של כלבלב, מבריסטול קאפה קשיח, ולגזור חור שימוקם באזור הפה של כל כלבלב. תוכלו לנסות להעתיק את אחת הדמויות בעצמכם או להדפיסה מהרשת. מהלך המשחק מתחיל עם חלוקת מזון של כלבים או כיבוד וחטיפים לילדי המסיבה, ולהנחותם לנסות לקלוע למטרה, על מנת להאכיל את הכלבלב. כל ילד שהצליח לקלוע למטרה יקבל פרס קטן.

משחקי פנטומימת כלבלבים

ההפעלה הבאה מתאימה במיוחד לילדים קטנים בגיל הרך, ויכולה להכניס הרבה שמחה ושעשוע לאירוע שלכם. הנחו את הילדים להעמיד פני כלבלבים, והדגימו להם איך ניתן תפוס כדור, לשחק כמו כלב, להתגלגל ולקפץ, לשבת ולתת יד ואף לנבוח!

IMG-20170202-WA0014

גולת הכותרת של המסיבה – הפעלות עם כלבים אמתיים!

המסיבה שלכם בנושא "מפרץ ההרפתקאות" תשודרג פלאים אם תעשירו אותה בהפעלה ייחודית ומלהיבה עם כלבים אמתיים, מתוקים ומאולפים, שיבצעו טריקים ומופעים מצחיקים. עינב צחובוי, מאלפת כלבים מקצועית ומנוסה, בעלת הסמכה מטעם מכון וינגייט, עורכת מופע חווייתי עם שניים או שלושה כלבים מאולפים, המשולב בהפעלה אקטיבית. הילדים ילמדו לאלף את הכלבים לביצוע גלגול, לתת יד, ואף תעלולים מורכבים ומדהימים כמו מעבר דרך חישוקים ומנהרות. ההתנסות החווייתית נערכת באווירה משעשעת ושופעת ליטופים וליקוקים. בנוסף, ייערכו תחרויות מול הכלב, ויינתן זמן לליטופים כאוות נפשם של הילדים וכמובן יצולמו תמונות מקסימות למזכרת. עינב מנחה את הילדים באופן אנרגטי ומלהיב, ומעניקה תשומת לב מיוחדת לילד או ילדת יום ההולדת, אשר ממונה לעוזר מאלף מיוחד, ומעביר לצדה את מגוון הפעילויות לכל החברים המוזמנים, שהופכים אף הם למיני-מאלפים. בתום המסיבה, יקבלו חתן או כלת השמחה מדליית מאלף ותעודה למזכרת מהמאלפת. עינב מביאה עמה לכל מסיבת יום הולדת, תפאורה מרהיבה ותלבושות נפלאות, וכן מספקת הגברה ומוזיקה, כמו גם מתנה לחתן או כלת השמחה ופרסים לכל שאר המשתתפים. עוד כוללת ההפעלה של עינב מכונת בועות ייחודית, קעקועים פופולאריים והזמנה מעוצבת הייחודית למסיבה.

IMG-20170127-WA0004

לסיכום

אין ספק שמסיבות יום הולדת בנושא אהוב מהוות טרנד שהולך ומתפשט בקרב הילדים, כשחגיגה ברוח סדרת הטלוויזיה "מפרץ ההרפתקאות" הוא אחד התחומים האהובים ביותר. לצד הקישוט, הכיבוד והמשחקים בנושא, הפעלות ייחודיות עם כלבים אמתיים ומאולפים, בהנחייתה על עינב המקסימה יבטיחו לכם מסיבה בלתי נשכחת שעוד רבות ידובר בה.